AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 67x60x45cm, bílá AI270

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 67x60x45cm
Značka: AQUALINE
5 051 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914331. Oblíbený a kvalitní výrobek AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 67x60x45cm, bílá AI270 od výrobce se zárukou kvality AQUALINE pohodlně získáte tady a teď za akční cenu. Kvalitní a žádaný produkt AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 67x60x45cm, bílá AI270 máte možnost získat snadno na stránkách umístěný v kategorii koupelnový nábytek! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené kousky značky AQUALINE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 67x60x45cm, bílá AI270 od dodavatele se skvělou pověstí AQUALINE je k sehnání v naší nabídce za výborné peníze. 5 051 Kč.