AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 61,5×72,5x45cm, dub emporio AI365

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 61
Značka: AQUALINE
5 235 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914591. Diskontní výrobek AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 61,5×72,5x45cm, dub emporio AI365 od top značky AQUALINE je dostupný na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. Velmi žádaný výrobek je k sehnání právě tu na stránkách v oblíbené sekci koupelnový nábytek. Nyní najdete ještě další kousky ze zmíněné kategorie za parádní cenu. Významný výrobce AQUALINE vám představuje skvělé zboží.

Oblíbený a kvalitní produkt AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 61,5x72,5x45cm, dub emporio AI365 od dodavatele kvalitních produktů AQUALINE máte možnost nakoupit právě dnes za super peníze! 5 235 Kč.