AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 57×72,5x45cm, bílá AI260

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 57x72
Značka: AQUALINE
4 775 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914317. Akční a ve slevě produkt AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 57×72,5x45cm, bílá AI260 od společnosti s výborným jménem AQUALINE snadno můžete získat v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu.
Tento exkluzivní kousek jde nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách v populární kategorii koupelnový nábytek. Vyhledejte si zlevněné zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý dodavatel AQUALINE vám může nabídnout vynikající produkty. Však to vidíte sami! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na více skvělých kousků značky AQUALINE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zajímavý kousek AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 57x72,5x45cm, bílá AI260 od známého předního výrobce AQUALINE můžete koupit zrovna za skvělou cenu. 4 775 Kč.