AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 52×72,5x45cm, bílá AI255

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 52x72
Značka: AQUALINE
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914300. Akční a ve slevě kus AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 52×72,5x45cm, bílá AI255 od společnosti s výborným jménem AQUALINE najdete právě nyní za nejnižší cenu.
Tento diskontní produkt lze získat rovněž tady na našem webu zařazený v rubrice koupelnový nábytek! Nyní můžete koupit nové výrobky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce AQUALINE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka AQUALINE vám představuje vynikající zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento exkluzivní produkt AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 52x72,5x45cm, bílá AI255 od značky s tradicí a dobrou pověstí AQUALINE získáte online za příznivou cenu. 4 499 Kč.