HOPA Koupelnový set ALTO OLBA670119

Trendy koupelnový set ALTO se vyznačuje velmi kvalitními materiály, který dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled. Koupelnový... více informací »
HOPA Koupelnový set ALTO OLBA670119
Značka: HOPA
985 Kč
Ověřit dostupnost
Trendy koupelnový set ALTO se vyznačuje velmi kvalitními materiály, který dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled. Koupelnový...

Trendy koupelnový set ALTO se vyznačuje velmi kvalitními materiály, který dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled. Koupelnový set je vyrobený z velmi kvalitního hliníku a skla. Set tvoří (a my jej prodáváme pouze v celku) – dávkovač mýdla, WC štětka, háček, držák toaletního papíru a držák na ručníky.Koupelnový set ALTO je tvořen dávkovačem mýdla, WC štětkou, háčkem, držákem toaletního papíru a držákem na ručníky. Materiál: hliník/sklo Barva: černá matná ZÁRUKA 2 ROKY. Tento diskontní produkt HOPA Koupelnový set ALTO OLBA670119 od dodavatele s dlouholetou historií HOPA je k získání zrovna dnes za výhodnou cenu.

Zcela unikátní kus HOPA Koupelnový set ALTO OLBA670119 od značky s dobrým jménem HOPA pohodlně seženete teď opravdu levně! 985 Kč.