Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-80

Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok... více informací »
Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s
Značka: Alcaplast
2 289 Kč
Ověřit dostupnost
Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok...

Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok vody z vany do odpadu Pro silnostěnné vany Pro vany s odtokovým otvorem O52 mm Vlastnosti: Vanová přívodní, odpadová a přepadová souprava Perlátor Neoperl – jednoduchý přístup a výměna Ovládací oska z nerezové oceli Voda neteče po stěně vany a nezanechává tak na ní mapy Minimální zástavní prostor do vany – viditelná pouze ovládací hlavice Jednoduchá montáž třemi nerezovými šrouby Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem Uzavírání odpadu pomocí systému CLICK/CLACK Flexibilní hadice přepadu Boční G1/2″ šroubení pro přívod předem namixované vody Délka vanového sifonu 57 cm Snadné čištění sifonu shora – díky kompletně vyjímatelné výpusti Rozsah dodávky: Tělo sifonu s přepadem Pochromovaná plastová ovládací hlavice Pochromovaná kovová zátka Pochromovaná mosazná výpust Zápachová uzávěra z polypropylenu, tepelně a chemicky odolná, podélně svařovaná Montážní set Tvarové těsnění EAN: 8595580567118. Zajímavý produkt Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-80 od této skvělé značky ALCAPLAST seženete zde teď za akční cenu. Velmi oblíbený produkt Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-80 máte možnost získat právě teď tady a teď na našem webu zařazený v sekci příslušenství k velkým spotřebičům. Nyní můžete najít jiné výrobky ve zmíněné rubrice za výborné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další zboží od dodavatele Alcaplast. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Alcaplast A509CKM-80 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-80 od našeho výrobce ALCAPLAST jde pořídit tady za parádní cenu! 2 289 Kč.