Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-120

Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok... více informací »
Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany
Značka: Alcaplast
2 352 Kč
Ověřit dostupnost
Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok...

Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok vody z vany do odpadu Pro silnostěnné vany Pro vany s odtokovým otvorem O52 mm Vlastnosti: Vanová přívodní, odpadová a přepadová souprava Perlátor Neoperl – jednoduchý přístup a výměna Ovládací oska z nerezové oceli Voda neteče po stěně vany a nezanechává tak na ní mapy Minimální zástavní prostor do vany – viditelná pouze ovládací hlavice Jednoduchá montáž třemi nerezovými šrouby Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem Uzavírání odpadu pomocí systému CLICK/CLACK Flexibilní hadice přepadu Boční G1/2″ šroubení pro přívod předem namixované vody Délka vanového sifonu 57 cm Snadné čištění sifonu shora – díky kompletně vyjímatelné výpusti Rozsah dodávky: Tělo sifonu s přepadem Pochromovaná plastová ovládací hlavice Pochromovaná kovová zátka Pochromovaná mosazná výpust Zápachová uzávěra z polypropylenu, tepelně a chemicky odolná, podélně svařovaná Montážní set Tvarové těsnění EAN: 8595580567101. Hodně oblíbený produkt Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-120 od skvělé značky ALCAPLAST je k získání již dnes opravdu levně.
Tento neodolatelný kousek lze nakoupit právě nyní tady na našich stránkách v rubrice příslušenství k velkým spotřebičům. Nyní získáte další produkty z této populární kategorie za super ceny! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Alcaplast. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Alcaplast vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami.

Hodně povedený kus Alcaplast A509CKM-120 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-120 od výrobce se zárukou kvality ALCAPLAST snadno najdete u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. 2 352 Kč.