Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-100

Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok... více informací »
Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné
Značka: Alcaplast
2 320 Kč
Ověřit dostupnost
Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok...

Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom Použití: Pro napouštění vany přepadem Pro odtok vody z vany do odpadu Pro silnostěnné vany Pro vany s odtokovým otvorem O52 mm Vlastnosti: Vanová přívodní, odpadová a přepadová souprava Perlátor Neoperl – jednoduchý přístup a výměna Ovládací oska z nerezové oceli Voda neteče po stěně vany a nezanechává tak na ní mapy Minimální zástavní prostor do vany – viditelná pouze ovládací hlavice Jednoduchá montáž třemi nerezovými šrouby Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem Uzavírání odpadu pomocí systému CLICK/CLACK Flexibilní hadice přepadu Boční G1/2″ šroubení pro přívod předem namixované vody Délka vanového sifonu 57 cm Snadné čištění sifonu shora – díky kompletně vyjímatelné výpusti Rozsah dodávky: Tělo sifonu s přepadem Pochromovaná plastová ovládací hlavice Pochromovaná kovová zátka Pochromovaná mosazná výpust Zápachová uzávěra z polypropylenu, tepelně a chemicky odolná, podélně svařovaná Montážní set Tvarové těsnění EAN: 8595580567095. Tento kvalitní a žádaný kousek Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-100 od dodavatele s dobrým jménem ALCAPLAST jde sehnat momentálně za rozumné peníze.
Tento unikátní produkt seženete právě teď na webu zařazený v kategorii příslušenství k velkým spotřebičům! Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Alcaplast. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Alcaplast vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment

Tento žádaný produkt Alcaplast A509CKM-100 Sifon vanový CLICK/CLACK s napouštěním přepadem pro silnostěnné vany, chrom A509CKM-100 od top značky ALCAPLAST snadno seženete zde za báječnou cenu. 2 320 Kč.