MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87572K

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
14 265 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté...

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Výrobky v čirém provedení jsou opatřeny ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelnéV ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Akční a ve slevě kousek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87572K od této skvělé značky MEREO můžete získat právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87572K od značky se skvělou pověstí MEREO můžete nakoupit v aktuální nabídce výhodně! 14 265 Kč.