H K MELODY W1 90 Sprchová zástěna Walk-in Frost MELODYW190Frost

Sprchová zástěna WALK-IN MELODY W1 90 neprůhledné Frost sklo Rozměr 900x1950mm Základní informace: Vyrovnávací boční profil Stabilizační vzpěra... více informací »
H K MELODY W1 90 Sprchová zástěna
Značka: H K
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna WALK-IN MELODY W1 90 neprůhledné Frost sklo Rozměr 900x1950mm Základní informace: Vyrovnávací boční profil Stabilizační vzpěra...

Sprchová zástěna WALK-IN MELODY W1 90 neprůhledné Frost sklo Rozměr 900x1950mm Základní informace: Vyrovnávací boční profil Stabilizační vzpěra je součástí zástěny v délce 100cm kterou lze zkrátit na požadovaný rozměr Strohé tvary z kaleného skla v kombinaci hliníku, skla a kovu. Uchycení hliníkovém v profilu a 6mm silné kalené sklo. Rám ALU s povrchovou úpravou chrom Sklo: bezpečnostní neprůhledné sklo Frost K podlaze se fixuje pomocí silikonu univerzální varianta levé nebo pravé umístění si zvolíte při instalaci součástí je také bezpečnostní fólie proti případnému roztříštění výplňového skla z důvodu mechanického poškození Výplň je tvořena neprůhledným sklem Frost o tloušťce 6 milimetrů. Jedná se o tvrzené bezpečnostní sklo se speciální ochranou Easyclean proti usazování vodního kamene a pro jeho snadnou běžnou údržbu. Toto sklo je navíc opatřeno unikátní ochrannou fólií , která zvyšuje jeho bezpečnost. V případě mechanického poškození, oproti běžnému bezpečnostnímu sklu, zůstává výplň v jednom kuse , neroztříští se a neohrozí vás ani vaše blízké. Dodávané bez vaničky! Zástěnu lze instalovat i bez vaničky přímo na podlahu a vytvořit tak bezbariérový kout. EAN: 8596462977070. Kvalitní a oblíbený výrobek H K MELODY W1 90 Sprchová zástěna Walk-in Frost MELODYW190Frost od kvalitního výrobce H K jednoduše získáte aktuálně na webu v bezva akci.

Tento velmi oblíbený kousek H K MELODY W1 90 Sprchová zástěna Walk-in Frost MELODYW190Frost od společnosti s úžasnou pověstí H K snadno pořídíte u nás nyní extra výhodně! 4 490 Kč.