CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-031

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo
Značka: Cersanit
7 868 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z dřevotřískové desky se strukturou dřeva v barvě šedého dubu (přední strany), s matným povrchem po stranách těla a horní části. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005551. Tento kvalitní produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-031 od společnosti se zárukou kvality CERSANIT máte možnost sehnat právě dnes za outletovou cenu.

Nejprodávanější produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-031 od známé značky CERSANIT jednoduše můžete sehnat bezpečně online za skvělou cenu. 7 868 Kč.