CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-018

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60
Značka: Cersanit
6 276 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005421. Levný produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-018 od výrobce s mnohaletou tradicí CERSANIT pohodlně seženete tady a teď právě za skvělou cenu.

Žádaný kus CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-018 od společnosti se zárukou kvality CERSANIT pohodlně nakoupíte právě dnes ve výhodné akci! 6 276 Kč.