HOPA VÝHODNÝ SET ČTVEREC SMART RANDA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 190 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 4 / 6 mm (OLCTVER

Čtvercový sprchový SET SMART RANDA s vaničkou z litého mramoru s moderním designem inspirovaným minimalismem. Vanička je určena... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: HOPA
11 040 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercový sprchový SET SMART RANDA s vaničkou z litého mramoru s moderním designem inspirovaným minimalismem. Vanička je určena...

Čtvercový sprchový SET SMART RANDA s vaničkou z litého mramoru s moderním designem inspirovaným minimalismem. Vanička je určena pouze na osazení přímo na zem nebo na celoplošné podezdění (nemá nožičky). Sprchové kouty jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Sprchový kout s lehce zaobleným hliníkovým rámem a čirým nebo grape sklem. Sprchový čtvercový kout SMART RANDA s posuvnými dveřmi s lehce zaoblenými hliníkovými profily a čistými plochami bezpečnostního skla odráží nejmodernější architektonické trendy. Univerzální provedení. Sprchový set je dodáván s litou mramorovou vaničkou (bez sifonu a čelního panelu). Vanička je určena pouze na osazení přímo na zem nebo na celoplošné podezdění (nemá nožičky). Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic za skvělé ceny. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé Vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Přednosti sprchového sady, koutu SMART RANDA a vaničky: Čtvercový sprchový kout Vanička z litého mramoru Rám: hliník v barvě chrom Sklo: bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm) Madlo: hliníkový profil, který je na celou výšku výplně dveří Ložiskové pojezdy, spodní odklápěcí Montážní rozměr: 88,5 – 89,5 cm × 88,5 – 89,5 cm × 190 cm, 78,5 – 79,5 cm × 78,5 – 79,5 cm × 190 cm Šířka vstupu: 45, 52 cm Otevírání: posuvné, univerzální ZÁRUKA 2 ROKY. Unikátní produkt HOPA VÝHODNÝ SET ČTVEREC SMART RANDA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 190 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 4 / 6 mm (OLCTVER od výrobce s dlouholetou historií HOPA k dostání u nás nyní za výborné peníze.

Vynikající kus HOPA VÝHODNÝ SET ČTVEREC SMART RANDA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 190 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 4 / 6 mm (OLCTVER pocházející od značky HOPA jednoduše můžete najít momentálně výhodně! 11 040 Kč.