HOPA Umyvadlo STAMPO 49,5 x 43 x 17,5 cm zápustné OLKLT6091

Umyvadlo STAMPO s jedinečnou konstrukcí i tvarem. Hrana je tlustá pouze 3 mm. Možné použít jako polozápustné umyvadlo do desky či... více informací »
HOPA Umyvadlo STAMPO 49
Značka: HOPA
3 231 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo STAMPO s jedinečnou konstrukcí i tvarem. Hrana je tlustá pouze 3 mm. Možné použít jako polozápustné umyvadlo do desky či...

Umyvadlo STAMPO s jedinečnou konstrukcí i tvarem. Hrana je tlustá pouze 3 mm. Možné použít jako polozápustné umyvadlo do desky či nábytku. Umyvadlo je s otvorem pro vodovodní baterii. Doplňkem, který pomáhá dotvářet estetickou stránku umyvadla, je umyvadlová vodovodní baterie. Pro umyvadla na desku se podívejte zejména na vysoké umyvadlové baterie. Velmi praktickým pomocníkem, který se hodí mít vždy v blízkosti umyvadla je elektrický sušák na ručníky. V sekci koupelnové sety najdete kosmetické kelímky, kelímky na zubní kartáčky, mýdelníky, dávkovače mýdla a ostatní doplňky, které Vám pomůžou udržet pořádek okolo umyvadla. Přednosti umyvadla STAMPO: Materiál: sanitární keramika Instalace: zápustné Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá S otvorem pro vodovodní baterii Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměr: 49,5 × 43 × 17,5 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Kvalitní a oblíbený produkt HOPA Umyvadlo STAMPO 49,5 x 43 x 17,5 cm zápustné OLKLT6091 od oblíbené značky HOPA můžete pořídit zrovna dnes za výhodné peníze.

Tento akční kus HOPA Umyvadlo STAMPO 49,5 x 43 x 17,5 cm zápustné OLKLT6091 od společnosti s předním postavením na trhu HOPA máte možnost dostat zrovna dnes v akci! 3 231 Kč.