MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 110×100 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK83433K

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
16 875 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké...

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Hodně prodávaný výrobek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 110×100 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK83433K od předního výrobce MEREO můžete najít v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu.

Velmi prodávaný kus MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 110x100 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK83433K od známého výrobce MEREO jde nakoupit v naší aktuální nabídce za výborné peníze! 16 875 Kč.