HOPA Umyvadlová baterie ARNO 11 BAREI11

Nízká umyvadlová baterie ARNO 11 ze sortimentu vodovodních baterií společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii pro vaše umyvadlo,... více informací »
HOPA Umyvadlová baterie ARNO 11 BAREI11
Značka: HOPA
3 666 Kč
Ověřit dostupnost
Nízká umyvadlová baterie ARNO 11 ze sortimentu vodovodních baterií společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii pro vaše umyvadlo,...

Nízká umyvadlová baterie ARNO 11 ze sortimentu vodovodních baterií společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii pro vaše umyvadlo, která reflektuje poslední trendy v designu, našli jste tu pravou. Kromě toho se jedná o velmi úspornou baterii k umyvadlu s pákovým ovládáním. Součástí balení je baterie, přívodní hadičky, upevňovací sada. Elegantní vodovodní baterie série ARNO, které díky svému kulatému tělu a ostré horní hraně vytvoří ve Vaší koupelně nepřehlédnutelný designový prvek. Nechte se i Vy hýčkat moderním designem umyvadlové baterie a dopřejte potěšení z toho nejlepšího na trhu přímo u Vás doma. Jedinečný design je určený pro moderní umyvadla a trendy nábytek do koupelny, zejména skříňky s umyvadlem. Také se po každém použití umyvadla nezapomenete na sebe podívat? Proto jsme pro vás připravili kategorii koupelnová zrcadla, najdete v ní ty nejlepší kousky od zahraničních i českých výrobců. Pokud hledáte doplňky umyvadlovým bateriím, jako je mýdelník, dávkovač tekutého mýdla, kelímek na zubní kartáčky, podívejte na se koupelnové sety. Přednosti umyvadlové baterie ARNO 11: Klasická elegance Umyvadlová baterie stojánková Výška: 17,2 cm Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: pochromovaný kov Moderní perlátor Prověřená technologie Keramická kartuše Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Pákové ovládání Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Super produkt HOPA Umyvadlová baterie ARNO 11 BAREI11 od značky se skvělou pověstí HOPA můžete dostat tady nyní za skvělou cenu.

Tento exkluzivní produkt HOPA Umyvadlová baterie ARNO 11 BAREI11 od dodavatele zboží HOPA jde získat v naší nabídce trvale výhodně. 3 666 Kč.