CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-016

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO
Značka: Cersanit
3 978 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřísky s boky korpusu v barvě šedého dubu. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005407. Tento výjimečný kousek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-016 od kvalitní společnosti CERSANIT můžete pořídit aktuálně na webu ve výprodejové akci.

Zcela unikátní výrobek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-016 od skvělého výrobce CERSANIT máte možnost dostat v naší online nabídce opravdu levně. 3 978 Kč.