CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s chromovými úchyty S522-011

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40
Značka: Cersanit
2 985 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřísky s boky korpusu v barvě šedého dubu. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005353. Žádaný produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s chromovými úchyty S522-011 od značky se skvělou pověstí CERSANIT jednoduše můžete najít aktuálně na webu za akční cenu.

Super výrobek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s chromovými úchyty S522-011 od top výrobce CERSANIT pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. 2 985 Kč.