CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-010

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými
Značka: Cersanit
3 624 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005346. Velmi žádaný výrobek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-010 od výrobce CERSANIT jednoduše seženete zde levně.

Tento kvalitní a levný výrobek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-010 značky CERSANIT můžete nakoupit v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. 3 624 Kč.